piątek, 11 kwietnia 2014

Powrót.

Hej.
No i znów muszę Was przepraszać za moją miesięczną nieobecność. Niestety nie mogłam pisać. Albo choroba, albo brak czasu. A teraz, przed egzaminami, to już wgl trudno o czas, o chwilę dla siebie. A zostały niecałe dwa tygodnie ! Może wśród Was, także jest ktoś, kto tak samo jak ja panicznie boi się egzaminu i nerwowo powtarza każdą regułkę,a mimo to ma wrażenie,że zupełnie nic nie umie, a testy pójdą mu najgorzej na świecie. Ale to podobno normalne, lepszy mobilizujący stres, niż lajcik, który nie zachęca do nauki.
W ciągu tej mojej przerwy troszkę się działo. Kiedy już wyzdrowiałam, zaczęłam zabierać się za nadrabiane zaległości, co przykładem jest pisanie wczoraj 6kartkówek z historii, potem trzeba było sobie powtarzać do egzaminów, a poza tym to małe wypady na miasto, czy na sesję z Agnieszką. Na zdjęcia wybrałyśmy się, chyba typowo, do naszego pięknego wieluńskiego parku, ale także na mury obronne. Zdjęcia wyszły nam świetnie ; ) Efekty zobaczycie niedługo. Teraz postaram się nadrobić zaległości i posty mogą pojawiać się nawet dwa razy dziennie !
Gdy już sobie tak wszystko ułożyłam, to niestety wstałam dzisiaj z gorączką i nie było mowy o pójściu do szkoły, ani o żadnym popołudniowym wyjściu. A szkoda, bo o dziwo od paru dni, akurat dziś pogoda nie jest najgorsza. Ale w takie dni jak dziś, kiedy nawet nosa z domu nie można wychylić warto włączyć zdjęcia, ja akurat zrobione przez samą siebie, i wyobrażać sobie, że jest się tam gdzie się chce być.
A teraz zostawiam Wam, chyba jedno z najbardziej wiosennych zdjęć jakie zrobiłam do tej pory, a mianowicie :
Na teraz to tyle :)
pozdrawiam Ola :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz