środa, 6 maja 2015

obiecane !

Hej.
We wcześniejszym poście pisałam i obiecałam Wam, że pojawią się tu zdjęcia związane z wczorajszą sesją, którą robiła mi moja Ola- czyli hot 18 haha. Ola jest ode mnie starsza o rok, chodzimy do tej samej szkoły, na ten sam profil, a poznałyśmy się na wyjeździe na mecz siatkarski Skra- Asseco :) Od razu złapałyśmy wspólny kontakt i tak jakoś do tej pory nasza znajomość się toczy i mam nadzieję, że będzie toczyła się dalej, przynajmniej jeszcze rok, żebym mogła odprosić ją na moją osiemnastkę, bo na jej byłam w styczniu :)
Więc wczorajsze przedpołudnie jak i kawałek popołudnia spędziłam właśnie z nią nie tylko na sesji, ale także na chodzeniu po mieście od tak.
Dzisiejszy dzień minął mi bardzo leniwie, ale to wszystko chyba ze względu na tę pochmurną pogodę i deszcz, który przytłaczał mnie od samego rano i przez to wszystko nie mogłam znaleźć sobie miejsca w domu. Akurat pod wieczór zregenerowały mi się siły i w końcu ożyłam haha :) Niestety jutro powraca smutna rzeczywistość, szkoła do godziny 12:30, a potem? ojejku, potem wymodlę się za wszystkie czasy, bo w piątek czeka mnie bierzmowanie.
Dobra, dosyć tego ględzenia, przejdźmy do rzeczy a mianowicie zdjęcia proszę ;*


1 komentarz: